Urbanovo bus – Otvoreni podrumi 2015.

urbanovo-bus-imgTuristička Zajednica Međimurske Županije za goste Otvorenih podruma organizira  22. i 23. svibnja  URBANOVO BUS koji prometuje po voznom redu u prilogu.

Za goste koji imaju smještaj u Međimurju, uz predočenje vaučera kojeg trebaju zatražiti na recepciji, URBANOVO BUS je gratis, a za sve ostale cijena je 20 kuna po danu.

Petak - 22.5.2015.

LINIJA 1

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 13.00
Hažić 13.10
Agromeđimurje 13.30
Kossi 13.40
Kocijan 13.50
Štampar 14.05
Lovrec 14.15
Kerman 14.25
Dvanajščak Kozol 14.55
Turk 15.05
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 15.20

LINIJA 2

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 16.00
Hažić 16.10
Agromeđimurje 16.30
Kossi 16.40
Kocijan 16.50
Štampar 17.05
Lovrec 17.15
Kerman 17.25
Dvanajščak Kozol 17.55
Turk 18.05
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 18.20


LINIJA 3

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 19.00
Hažić 19.10
Agromeđimurje 19.30
Kossi 19.40
Kocijan 19.50
Štampar 20.05
Lovrec 20.15
Kerman 20.25
Dvanajščak Kozol 20.55
Turk 21.05
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 21.20


LINIJA 4

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 22.00
Hažić 22.10
Agromeđimurje 22.30
Kossi 22.40
Kocijan 22.50
Štampar 23.05
Lovrec 23.15
Kerman 23.25
Dvanajščak Kozol 23.55
Turk 00.05
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 00.20

Subota - 23.5.2015.

LINIJA 1

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 13.00
Hažić 13.10
Kocijan 13.25
Kossi 13.35
DGA pjenušci 13.45
Kunčić 13.55
Novak 14.10
Cmrečnjak 14.25
Lovrec 14.35
Kerman 14.45
Medenjak 14.55
Horvat 15.10
Tomšić 15.20
Dvanajščak Kozol 15.30
Jakopić 15.45
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 16.00

LINIJA 2

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 16.00
Hažić 16.10
Kocijan 16.10
Kossi 16.35
DGA pjenušci 16.45
Kunčić 16.55
Novak 17.10
Cmrečnjak 17.25
Lovrec 17.35
Kerman 17.45
Medenjak 17.55
Horvat 18.10
Tomšić 18.20
Dvanajščak Kozol 18.30
Jakopić 18.45
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 18.00

LINIJA 3

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 19.00
Hažić 19.10
Kocijan 19.10
Kossi 19.35
DGA pjenušci 19.45
Kunčić 19.55
Novak 20.10
Cmrečnjak 20.25
Lovrec 20.35
Kerman 20.45
Medenjak 20.55
Horvat 21.10
Tomšić 21.20
Dvanajščak Kozol 21.30
Jakopić 21.45
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 22.00


LINIJA 4

Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 22.00
Hažić 22.10
Kocijan 22.10
Kossi 22.35
DGA pjenušci 22.45
Kunčić 22.55
Novak 23.10
Cmrečnjak 23.25
Lovrec 23.35
Kerman 23.45
Medenjak 23.55
Horvat 00.10
Tomšić 00.20
Dvanajščak Kozol 00.30
Jakopić 00.45
Grkaveščak(Terme Sveti Martin) 01.00